Chaloupka pod Kančí stezkou

Popis ubytování

Chaloupka je pronájímána jako celek. Jedná se o třípodlažní objekt.
  1. Sklep obsahuje pivnici, resp vinárnu, kde v rustikálním prostředí najdete kamna na dřevo, lavice , stůl, kuchyňskou desku s dřezem, pípu na pivo, vinotéku a výstup na zahradu k ohništi a venkovnímu posezení.
  2. V přízemí domu se náchází zádveří, vstup do kuchyně + jídelny a obývacího pokoje, jakožto jedné veliké místnosti. Dále pak vstup do koupelny se saunou. Koupelna je vybavena velkým sprchovým koutem, umyvadlem, WC a úžasnou prostornou saunou.
  3. Ve třetím podlaží se nacházejí 3 samostatné pokoje, samostatné WC a výstup na půdu (hambalka), kde je možnost též nocování. 1 samostatný pokoj obsahuje manželskou postel a dětskou postýlku, 2 samostatný pokoj obsahuje manželskou postel, 3 samostatný pokoj obsahuje čtyři lůžka (= 2x samostatná postel a 1x palanda). Na chodbičce před těmito pokoji je samostané lůžko a na hambalkách je dvojlůžko tvořené manželskou matrací.

Počet lůžek = 8x lůžko + 2x manželská matrace na hambalce + 1x dětská postýlka. Možno tedy ubytovat až 10 osob !!!

Zahrada

Rozhlá zahrada o velikosti 4tis. metrů Vám dopřeje maximální volnost a soukromí. U domu ohniště s grilem a venkovním posezením. Z venkovního posezení vstup přímo do kryté pivnici umístěné v útrobách chaloupky. Na zahradě pískoviště pro ty nejmenší a skluzavka s houpačkou. Možnost zapůjčení tenisových raket, bandbington, fotbalového míče, v zimním období bobů saní a ježdíků. K dispozici je lyžárna se zabezpečením.

Umístění v přírodě

Chaloupka pod Kančí stezkou je umístěna na polosamotě nad obcí Nová Ves nad Nisou. Umístěna na Černostudničním hřebenu s překrásným výhledem v zorném poli od Lužických, Jizerských hor až po Krkonoše. Pod chaloupkou je lyžařský areál Nová Ves nad Nisou a nad přírodní sáňkařská dráha.

Dostupnost z měst a do měst

Příjezd z Prahy 1 hodinu po silnici E55. Praha - Jablonec n.N. - Nová Ves n.N.

Od Chaloupky vzdálen autem : Jablonec nad Nisou 10 min., Liberec 20min., Harrachov 20min., Jizerská magistrála 15min., Český Ráj 20 min.

Výlety

Tato lokalita je ideálním místem na prožití jak sportovních, tak i odpočinkových aktivit. V blízkosti zimní střediska, turistické trasy, cyklotrasy. V blízkosti několik rozhledem s jedinečným výhledem do krajiny Jizerských hor, Krkonoš, a Českého ráje !!! Vyžití ve všech ročních období.